Дирекція училища заключає угоди з підприємствами замовниками та роботодавцями і згідно заключних договорів виробничу практику учні проходять:

  • Провідник пасажирського вагона – в пасажирському вагонному депо Одеса-Головна; в Моторовагонному депо Одеса-Застава1 Одеської залізниці.
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування – в дистанціях сигналізації та зв’язку Одеської залізниці
  • Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Електромонтажник  силових мереж та електроустаткування та Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; Слюсар з виготовлення вузлів та деталей санітарно-технічних систем – в різних підрозділах Одеської залізниці та в КП «Одеселектротранс», на будівельних майданчиках м. Одеси, ВАТ «Одестрансбуд»
  • Столяр будівельний, тесляр – на заводі ЗБК Одеської залізниці, на ТОВ «Сарвілін», та на багатьох інших підприємствах міста і області

 

Більшість випускників, за їх власним бажанням, на якому підприємстві проходять виробничу практику там їх наш навчальний заклад і працевлаштовує.

Після закінчення училища  бажаючі випускники вступають і в подальшому навчаються на очній і заочній формах навчання в Українській державній академії залізничного транспорту (м. Харьків), в Дніпропетровському національному університеті, в Одеській державній академії будівництва та архітектури, в Одеському національному політехнічному університеті, в технікумі газової і нафтової промисловості, та Одеському технікумі залізничного транспорту.